fbpx

ЛЕТО 2019

Вилата се наоѓа во пријатно опкружување, 4 мали згради, пространи соби со кујна, интернет, скара на 500 метри од плажа и 150 метри од центарот на Пефкохори. Во близина се наоѓаат продавници, ресторани, барови.

Вкупно 30 соби: Studio ( 35 m2), Studio min 3 osobe (40 m2), Apartments 2-Rooms ( 50 m2), Apartments 2-Brooms min 4 pax ( 55 m2 ).

Фамилијарен одмор

Цена квалитет

Активен одмор

 -5% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА

Цените се во евра за уплата во мкд по курс 62 мкд

Информации и резервации 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

  • Локација:
Прочитано 6385 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top