fbpx

Положба: Фурка
Сместување: хотелските соби се комплетно опремени, имаат клима уреди, ТВ, купатило
Услуга: All inclusive (се вклучено)
Содржини: рецепција, ресторан, бар
Плажа: на 400м од песочна плажа.
Спорт и забава: надворешен базен

до -10% за резервации до 28.02.2019

Bellagio

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Медија

  • Локација:
Прочитано 2454 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top