fbpx
 
Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3  со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. WiFi интернет – вклучен во цена. Собите во сезона 2018 се целосно реновирани.
 

Период ПП По лице во 1/2+2
18.05-25.05.19 7 169/ 99
25.05-01.06.19 7 199/ 159
01.06-08.06.19 7 229
08.06-15.06.19 7 259
15.06-22.06.19 7 279
22.06-29.06.18 7 299
29.06-06.07.19 7 329
06.07-13.07.19 7 349
13.07-20.07.19 7 379
20.07-27.07.19 7 379
27.07-03.08.19 7 379
03.08-10.08.19 7 379
10.08-17.08.19 7 335
17.08-24.08.19 7 335
24.08-31.08.19 7 299
31.08-07.09.19 7 269
07.09-14.09.19 7 229
14.09-21.09.19 7 299

 

*ПП  -Полупансион :
Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса
 
 
Напомена:
 
- Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион  за број на ноќевања дадени во табелата
- Прво и второ дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
- Тето дете 0-2,99 години без сопствено легло - БЕСПЛАТНО
- Прво и второ дете од 12-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30 % од цената во табелата
- Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
- Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
- Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
- Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
- Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
возрасни: 35 €
деца од 2 до 12 години: 20 €
деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

Медија

  • Локација:
Прочитано 8214 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top