fbpx

Положба: во Потос.
Сместување: 29 соби, секоја со посебен дизајн, сите опремени со бања, балкон, Тв, интернет – со доплата, телефон, фрижидер, сеф- со доплата, фен, клима.
Плажа: на 250 м од плажа
Содржини: рецепција, доктор на повик со доплата, сервис за перење, бесплатен wi- Fi во лоби,туристички информации, ресторан, таверна, бар покрај базен, лоби бар,
Спорт и забава: базен, базен за деца, игротека за деца, пинг понг, сауна,.

EARLY BOOKING !!!
-15% за резервации до 31.01.2019

Astir Notos Redovna 2019

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

  • Локација:
Прочитано 1952 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top