fbpx

Положба: се наоѓа во Аг.Јоанис, на 16км до градот Крф.
Сместување: 222 сместувачки капацитети, двокреветните соби, фамилирајните соби и бунгаловите се опремени со телефон, мини фрижидер, сеф на доплата, сателитска ТВ, музика, клима уред, бања и фен. Апартманите имаат една или две спални соби, некои од нив имаат и мала кујна.
Услуга: AI – all inclusive, доручек, ручек, вечера, попладневен чај, snack бар од 10:30 до полноќ, сладолед за деца, локални топли и ладни безалкохолни и алкохолни пијалоци.
Содржини: ресторан, таверна покрај плажа, главен бар, pool бар, градина на покривот, мини маркет, ТВ соба, продавница за сувенири, сеф, интернет.
Плажа: 50м од плажа, до која се стигнува преку тунел
Спорт и забава: надворешен базен, детски базен, детско игралиште, диско, 2 тениски терена, одбојка на плажа, фитнес центар, аеробик, пикадо, сквош, билијард, пинг понг, вежбална, водени спортови, голф.

-10% за резервации до 28.02.2019

Louis Primasol Redovna 2019 1

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.

За пократок престој можна е доплата (информации во агенција) 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 923 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top