fbpx

Положба: се наоѓа во Платамона, Катерини 
Сместување: Опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, мини бар, сеф, интернет, фен.
Услуга:  ultra all inclusive
Содржини: ресторан, таверна, lounge bar, beach bar, базен, фитнес центар, Спа центар, бесплатен паркинг, перална, мини маркет
Плажа: на сама плажа 
Спорт и забава:  тенис, мал фудбал, одбојка на плажа, аеробик, пинг-понг, билијард, кошарка, водни спортови...

Лето 2019

До -20% ПОПУСТ ДО 31.03.2019

Cronwell SAMA

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел: 

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 5173 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top