fbpx

Локација: 3км од Литохоро, 80 км од Солун
Капацитет: 196 соби, суитес, бунгалови
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: релакс - третмани, Фитнес, масажа, спа-центар, турка бања, мини клуб за деца, салон за убавина, спортски терени, тенис, спортови на вода, бар, пијано бар, фризер, поол бар, отворен базен, затворен базен, рецепција, бизнис центар
Опременост на собите: клима уред,телефон, радио, сателитска ТВ, мини бар, фен, сеф, интернет, балкон

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
12.04 - 25.04 35% Double Classic (Land View), Double Classic (Pool View/Sea View)
01.05 - 30.06 30% Double Classic (Land View), Double Classic (Pool View/Sea View)
01.07 - 31.08 25% Double Classic (Land View), Double Classic (Pool View/Sea View)
01.09 - 30.09 30% Double Classic (Land View), Double Classic (Pool View/Sea View)
01.10 - 31.10 35% Double Classic (Land View), Double Classic (Pool View/Sea View)

DionPalace

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи

За пократок престој можна е доплата (информации во агенција) 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

.

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 1679 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top