fbpx

Локација: 500 м од Криопиги, на 500 м од плажа. Хотелот се наоѓана 80 км од Солун.
Капацитет: 60 соби
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Хотелски содржини: 1 голем базен, 1 помал детски, детско игралиште, ресторан, таверна, бар (маин бар, поол бар), фризер, рент-а-кар, спортски терени (тенис, кошарка, одбојка), фитнес центар, сауна, водени спортови...
Опременост на собите: бања, клима, телефон, сателитска ТВ, сеф и фрижидер.

 -20% за резервации до 15.01.2019

Palladium

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 2122 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top