fbpx

AQUA OLIVA HOTEL **** Ag Paraskevi

Локација: На 24 км. од Игуменица, 460 км. од Атина и од Солун е оддалечен 210км. 
Сместувачки капацитети: Хотелот располага со вкупно 20 соби Junior Suites, Suites, Doubles Superior Ground Floor (клима, телевизор, мини фрижидер, интернет, туш, сеф, балкон, рум-сервис, фен, 
Услуга: HB (ноќевање со појадок и вечера).
Плажа: На 150 метри од плажа.
Хотелски содржини: базен, масажа, паркинг, рум-сервис, детски базен, бар, ресторан.
 
-10% за резервации до 28.02.2019
Aqua Oliva Hotel Redovna 2019
 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
 

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top