fbpx
Локација: Место Платамон, 36 км од градот Катерини, 28 км од Паралиа Катерини, 100 км од Солун
Сместувачки капацитети: Вкупно 16 соби Single Rooms, Double Rooms, Suites, клима, телевизор, сеф, интернет, мини бар телефон, туш, фен, балкон.  
Услуга: Half Board
Плажа: 50 метри од плажа.
Хотелски содржини: рум сервис, сеф, лежалки и чадори (со доплата), бар, ресторан.
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за резервации до 30.04.2018
 
PortoMarine
 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено
Прочитано 798 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top