fbpx

Положба: 300 м од центарот на Пефкохори
Сместување: 110 соби, свити и апартмани. Собите се опремени со бања, балкон, сателитска ТВ, клима уред, фрижидер, фен, радио, телефон.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар (главен бар, бар покрај базенот), конференциска сала, менувачница, рент-а-кар, детско игралиште...
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: надворешен базен, детски базен, игралишта за кошарка и одбојка, фитнес и аеробик центар, тениски терен, билијард...

-15% за резервации до 28.02.2019 

Atrium Redovna 2019

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

 

 

Галерија

  • Локација:
Прочитано 2386 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top