fbpx

Локација: 4км од гратчето Уранополис, 125км од Солун. Хотелот е лоциран на песочна плажа.
Капацитет: 140 соби, 20 свити и 15 бунгалови
Услуга: ноќевање со појадок
Хотелски Содржини: ресторан, бар (маин бар, беацх бар, поол бар), базен, детски базен, мини клуб, фризер, продавници, рент-а-кар, видео игри, билијард, сателитска ТВ сала, фитнес центар, сауна, спортски терени (тенис, одбојка на плажа), сите водни спортови...
Опременост на собите: бања, клима уред, радио,телефон,ТВ, мини бар, фен.

-20% за резервации до 28.02.2019

Eagles Palace

 

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 2569 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top