fbpx

Локација: 2,5км од Уранополис, 120 км од Солун. Хотелот е на 30 м од плажа
Капацитет: 136 соби и 16 свити
Услуга: полупансион
Хотелски содржини: ресторан, таверна, мини бар, бар на плажа, отворени базени, џакузи, хидромасажа, мини маркет, сеф на рецепција, спортски терени (тенис, кошарка, мал фудбал, одбојка на плажа), водени спортови, продавници, ТВ сала и мини бус сервис.
Опременост на собите: бања, ТВ, телефон.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-25% за резервации до 03.06.2019 AI=HB 23.05-04.06.2019

Theoxenia


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција) 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 6813 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top