fbpx

Положба: Уранополи, Атос.
Сместување:70 соби (двокреветни, трокреветни и фамилијарни), 6 двокреветни супериор, 3 свити.
Собите се опремени со: интернет wi-fi, балкон, сателитска ТВ, клима уред, туш тоалет, фен, телефон, мини фрижидер. Во свитите и супериор собите има и ДВД плеер, плазма ТВ, бањарки, папучи.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини :ресторан, таверна, бар покрај базен, бар на плажа, приватна плажа, снек бар, бежичен интернет, ТВ сала, гаражиран паркинг, мини маркет, 24 часа рецепција, сеф, перална,
Плажа: 20м песочна плажа. Подземен премин до плажа
Спорт и забава: отворен базен со посебен дел за деца, просторија за друштвени игри, билијард, мини клуб за деца, столен тенис, водени спортови...

-30% за резервации до 31.01.2019

Akti Ouranoupoli

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

 

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција) 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 2928 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top