fbpx

Положба: Во склоп на комплексот “Porto Carras”. На 1км од Неа Мармарас. Хотелот има сопствена плажа долга 1,5 км.
Сместување: 434 соби. Собите се опремени со бања, фен, балкон, телефон, сателитска ТВ, клима, интернет, сеф, минибар
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 3 ресторани, таверна, ТВ сала, бутици, диско клуб, бар (маин бар, поол бар, бар на плажа), мини маркет, фризер, винотека, продавници
Плажа: песочна
Спорт и забава: 2 отворени базени, спортски терени (9 тениски и школа за тенис, спортови на вода, 18 голф терени, клуб за јавање, фудбал, кошарка, сала за гимнастика, планиниски велосипедизам...

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
до -45% за резервации до 31.12.2018

Meliton Thalasso Therapy

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција) 

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Медија

  • Локација:
Прочитано 3471 пати
Тагови:

Поврзани понуди

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top