fbpx

Положба : Во заливот Елиа, 12км од Никити, на 6км од Неа Мармарас. Хотелот е на плажа.
Сместување: 280 соби и бунгалови. Собите се опремени со клима уред, ТВ, телефон, радио, фрижидер, мини бар,интернет конекција, сеф, фен и балкон.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: главен ресторан, таверна, бар (меин бар, пул бар), мини маркет, мини бус (Хотел-Неа Мармарис-Хотел), детско игралиште, мини клуб, театар...
Плажа: песочна
Спорт и забава: отворен базен со џакузи и еден помал за деца, масажа, сауна, фитнес центар, кино и тв сала, водени спортови…

 

 

EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020

 Anthemus Sea Beach EB 31 12

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

  • Локација:
Прочитано 3517 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top