fbpx

ХОТЕЛИ И АПАРТМАНИ ГРЦИЈА ЛЕТО 2020 ВО ПРЕТПРОДАЖБА

ДО -40% ПОПУСТ ЧЕКА НА ВАС !!!

Дополнителен 10% попуст  на одредени хотели чека на вас за уплата во целост

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 14.00

Top