fbpx
HUMA 5*
Тип на Соба 01.05-31.05 01.10-31.10 01.06-30.06 27.08-30.09 01.07-25.07 26.07-26.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
2 Аdl 149 205 241 272
1 Аdl + 1 Chd 149 205 241 272
Deluxe Room (2 pax)
2 Adl 170 236 275 311
1 Adl + 1 Chd 170 236 275 311
Deluxe Room SV (2 pax)
2 Adl 186 255 297 339
1 Adl + 1 Chd 186 255 297 339
Premium Room (2 pax)
2 Adl 198 278 322 366
1 Adl + 1 Chd 198 278 322 366
Premium Room SV (2 pax)
2 Adl 213 297 346 394
1 Adl + 1 Chd 213 297 346 394
Huma Suite With SV (3 pax)
2-3 Adl 263 361 417 475
Huma Two Bedroom Suite SV (5 pax)
3-5 Pax 387 532 624 710
Two Bedroom Penthouse SV (4 pax)
3-4 Pax 443 611 716 814
Three Bedroom Family Penthouse SV (5 Pax)
3-5 Pax 514 718 833 953
Tree Bedroom Beacgfront Villa (6 pax)
3-4pax 730 1.005 1.187 1.388
Release Period 3 day 7 day 15 day 21 day
Напомена:
Baby Cot - Гратис (задолжителна преходна најава);
Минимум Престој 3 ноќи
Cancellation Policy:
10 дена пред Chek In - без пенали
9-0 дена пред Chek In - 100% пенали
Предвремено заминување од хотелот или непристигнување во хотелот се наплаќа 100%
Паркинг 20€ по кола на ден за 24h. (задолжителна резервација)
Во цената е вклучено: Чадори и Лежалки на плажа, надворешни базени, фитнес центар, сауна, парна бања,Wi-Fi низ цел хотел
Прочитано 517 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.00

Top