fbpx
Локација: Хотелот се наоѓа на 150 метри од стариот дел на градот Будва
Сместувачки капацитети: Сите соби во хотелот се климатизирани имаат балкон и Wi Fi. Ресторанот во хотелот нуди домашна и интернационална кујна, тестенини и голем избор на пијалоци. 
Услуга: BB (ноќевање со појадок)
Плажа: Хотелот се наоѓа на околу 50 метри од плажа, односно 3 минути пешачење до самата плажа.
Хотелски содржини: ресторан, бар.
 
Oaza
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.
Прочитано 568 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00 - 13.30

Top