fbpx

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ХОТЕЛИ ГРЦИЈА ВЕЛИГДЕН И 1-ВИ МАЈ 2021 

(Сопствен превоз)

Miraggio Thermal Spa Resort 5* Deluxe 

Термин 30.04.2021

3 ноќевања (појадок и вечера)

Цена по лице од 182 € 

Bomo Sermilia Cronwell Resort 5* 

Термин 30.04.2021

3 ноќевања (се вклучено)

Цена по лице од147 € 

Alexandros Palace Hotel & Suites 5* - Athos

Термин 30.04.2021

3 ноќевања (појадок и вечера)

Цена по лице 98 €

Alia Palace Hotel 5* Pefkochori

Термин 30.04.2021

3 ноќевања (појадок и вечера)

Цена по лице 105 € 

Portes Lithos Luxury Resort 5* Nea Potidea

Термин 30.04.2021

3 ноќевања (појадок и вечера)

Цена по лице 138 €

Toroni Blue Sea Hotel 4* (Chalkidiki-Sithonia, Toroni)

Термин 30.04.2021

3 ноќевања (појадок и вечера)

Цена по лице 65 €

Porfi Beach Hotel 3+* (Chalkidiki-Sithonia, Nikiti)
Термин 30.04.2021

3 ноќевања со појадок

Цена по лице 68,5 €

Hanioti Melathron 4* (Chalkidiki-Kassandra)
Термин 30.04.2021

3 ноќевања (појадок и вечера)

Цена по лице 63,5 €

 

Tropical Hotel Furka 

Термин 30.04.2021

3 ноќевања all inclusive

Цена по лице 102 

 

Adonis Hotel Kriopigi

Термин 30.04.2021

3 ноќевања all inclusive

Цена по лице 30 

Anthemus Sea Beach Hotel

Термин 30.04.2021

3 ноќевања all inclusive

Цена по лице 195 

 

 

Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62,00 MKD)
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море, tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Информации и резервации 043 231 221

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Прочитано 139 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 

Top