ВРАБОТУВАЊА

Работно место во САМА Холидеј

Доколку имате љубов кон работата, натпреварувачки дух, сакате тимска работа, зголемување на знаењето и вештините

Во нашиот искусен тим со висок професионализам има место и за вас, затоа придружете се кон САМА Холидеј која повеќе од 20 години постои на пазарот

Работно место: Директна продажба на аранжмани и презентација на туристички услуги

Услови:
Познавање на 1 странски јазик
Искуство со работа на компјутер
Спремност за тимска работа
Да биде самостојна, самоиницијативна и динамична личност

Предност имаат кандидатите кои имаат работно искуство во туризмот и директната продажба, и кои имаат завршено високо образование


ПРАТЕТЕ CV НА СЛЕДНАТА АДРЕСА  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. 

Прочитано 493 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • +389 43 231 221

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Понеделник - петок 09.00 - 19.30

Сабота 09.00 - 14.00

Top